alkoholdvarde - Trupliste / Reserver
   

Trup info

Ølholdet Serie 5 . 2 Spillertrup efterår 2011

Spillerprofil - klik herunder

Tlf.

E-Mail

6800 Varde

1

Klaus Larsen

26 20 06 23

ballegaard@larsen.mail.dk

Abildvej 5

2

Lars Granly

75 22 46 43 / 29 45 38 13

lgh@vitfoss.dk

Stampemøllen 7

3

René ”fisker” Christensen

60 43 08 04

rklindt@hotmail.com


4

Kim Kristensen

40 40 47 49

kina@sport.dk

Gl. Roustvej 40, 6801 Varde S

5

Kaj Mortensen Stoltenberg

75 21 00 81 / 24 86 07 27

kajkitte@gmail.com

Gyvellunden 84

6

Jesper Bo Jensen

75 22 27 19

birgittejohnsen@turbopost.dk

Poppelvej 12

7

Jesper Hougaard

24 65 61 33

jh.varde@auto-g.dk

Hyldehaven 86

8

Henrik Snotnose Boel

75 21 18 28 / 21 19 31 08

boel@besked.com

Røllikevej 18

9

Per Andersen (langtidsskadet)

75 22 35 14

el-and@mail.dk

Østervold 10

10

Jacob Tranberg

42 44 97 50

dingolfforbindelse@hotmail.com

Gyvellunden 26

11

Michael Frandsen (teamchef)

51 52 70 19

mifr@varde.dk

Dybdalsvej 10

12

Carsten Rafleking Hansen

20 32 91 06

hansenc@mail.tele.dk

Slugten 4

13

Anders Overgaard

23 73 73 28

andersovergaard@msn.com

Troldehøjvænget 11

14

Henrik Bonnen

50 95 15 48

madsline@mail.dk

Rosenvænget 65

15

Morten Lundkvist (langtidsskadet)

22 25 50 32

lochtlundkvist@gmail.com

Gades Vej 13

16

Ole Bælum

75 22 02 50 / 61 55 52 38

obaelum@provimi.com

Sletten 126

17

Jacob Ravn

40 11 65 65

jacob.ravn@hydroair.dk

Markvænget 6

18

Ernst Pedersen

41 41 53 13

elma@pedersen.mail.dk

Bellisvej 1

19

Jesper Damm

21 77 21 87

jesperdamm@forum.dk


20

Peter Sørensen

40 17 28 87

peter.s@sport.dk

Engdraget 4, 3. sal tv.

21

Benny Jørgensen

26 18 83 22

sales@luxeten.com

Slugten 12

22

Uffe Svane

61 28 68 00

ufs@martinsen.dk

Frisvadvej 61


23

Jan `Skimmer` Hansen

51 20 65 22

jan.skimmer@jubii.dk

Vandmøllen 18

24

Torben ”Falckmand” Nielsen

23 47 75 15

thn@jensen.mail.dk

Bøgevej 11

25

Martin Karkov

20 94 77 10

Martin.Karkov@gmail.com

Gærdet 21


26

Thomas Baun

22 30 56 08

baun@skjernbank.dk



27

Palle Rasmussen

20 12 96 11

psu@nybolig.dk

Jupitervej 29, Alslev


28

Torben Pedersen

21 25 44 73

toppertp@hotmail.com

Kærvej 2A


29

Flemming Dyrvig

41999070-75223381

dyrvig66@gmail.dk

Kærsangervej 16


30

Morten S. Harmsen

24 23 40 50

mortensharmsen@gmail.com

Bøgevej 20









Jens Pedersen (teamchef)

22 64 96 82

jens@herrerejser.dk

Storegade 52, 1. tv



















Reserver:

Flemming Høj

75 22 41 48




Henrik Ahle

25 21 98 89


Sletten 104



Brian Laudrup Frederiksen

42 42 44 41





Ole Lovin Jensen

30 67 60 09

olj@nkspedition.dk



 

Jonh Meldgaard Nielsen

20 21 81 10

jmn2610@gmail.com




Thomas Anders`nabo

22 89 51 42


Troldehøjvænget 12



Jesper Koch

71 77 04 50

j.koch@sport.dk



Henrik Vermehren

29 25 88 39


Peter Schmidt

23 98 91 89


Lars Holm

22 58 77 04

larsholm@os.dk

Gyvellunden 15

Finn Olesen (langtidsskadet)

75 22 48 69

finnlaila@turbopost.dk

Hjertingvej 14

Finn Thøgersen

75 21 10 24

monafinn1@pc.dk

Kobbermøllen 4

Keld Gadegaard

22 68 18 57 / 75 22 09 60


Nørremarksvej 278


Rasmus Rahbek

20 14 18 15

Sletten44@sol.dk

Sletten 44

Michael Mortensen

21 75 86 64



Peter Nielsen

74 84 24 62 / 40 59 24 40


Kim Lauridsen

75 21 06 99 / 22 31 07 38

kim.lauridsen@ofir.dk

Villavej 6

Claus Damgaard

75 21 22 37 / 21 71 54 85

pcdamgaard@mail.dk

Nørremarksvej 191

Niels ”Røde” Jensen

20 13 59 30



Mogens Hedelund

30 26 11 95




Henning Kristensen

60 19 85 63

henningmagic@turbopost.dk

Juulsvej 9

Christian Juhl

20 15 45 86

cju@cpfdk.dk

Sletten 83

 
Panel title
Antal besøg: 1471

Lav en gratis hjemmeside på Freewebsite-service.com

Editing

-2,3982820510864sekunder