Foreninger under postnummer 4534 - Forside
Diabetesforeningen:

Kim, odsherred@gmail.com *

 

Dragsholm Lokalhistoriske Forening:
Dede Bemberg, 5965 6602, dedebemberg@sol.dk


Foreningen Norden:
Palle Maarbjerg, mpmaarbjerg@stofanet.dk

 

Grundejerforeningen Lindebjerg:
- kommer senere

 

Grundejeforeningen Bakkedraget:
Martin Madsen, 5965 6470, mam@email.dk

 

Grundejerforeningen Fladehøj:
Arild Jensen, 5965 6971, jjab@c.dk

 

Grundejerforeningen Lillevang:
Preben Rasmussen, 5965 7375, opras@email.dk *

 

Grundejerforeningen Søhusvej:
Nikolaj Folkersen, 5965 6167, folkersen@privat.dk

 

HK Lammefjorden:
Troels Hansen, Hk-quick@hotmail.com

 

Hørve Billardklub:
Henning Lillelund, 5965 6382, Henning.lillelund@mail.tele.dk

 

Hørve Borgerforening:
Poul Erik Jensen, 5965 6967, pebmayn@hotmail.com *

 

Hørve Erhvervsforening:
Lars Christiansen, info@larsvognmand.dk

 

Hørve Idrætsforening:
Peter Høeg, 5965 6949, hoeg@mail.dk

 

Hørve IF Støtteforening:
Jens Madsen, 5965 6078, Jekaba59@gmail.com

 

Hørve Skytteforening:
Svend-Erik Nielsen, 5965 6617, Svend-Erik-Nielsen@mail.tele.dk *

 

Hørve Tennisklub:
Leif Møller, 4111 6164, Leifmoller5@gmail.com

 

Musikforeningen Drauget:
Anker Pedersen, 5965 6641, info@drauget.dk

 

Odsherred Folkeuniversitet:
Eric Holm, 5964 0120

 

Odsherred Handicap Idrætsforening:
Barhny Kristiansen, barhny@dbmail.dk

 

Skippinge Bylaug:
Jutta Larsen, jutta@jutta-larsen.dk

 

Vallekilde Bylaug:
Jan Buurskov Knudsen, 5966 8171, janogullaknudsen@mail.dk

 

Vallekilde Hørve Kirker:
Ingelise Christensen, ingehe@privat.dk

 

Vallekilde Valgmenighed:
Berit Skjoldborg Hansen, 2461 2604, Berit.s.hansen@sol.dk

 

Vallekilde-Hørve Fritidscenter:
Mogens Sørensen, mogens@v-h-f.dk

 

Vallekilde-Hørve Gymnastikforening:
Michael Risegaard Bentsen, 5966 8382, michael@v-h-g.dk

 

Vallekilde-Hørve Jagtforening:
Arne Pedersen, arnep@vhjagtforening.dk

 

Vallekilde-Hørve Pensionistforening:
Bent Madsen, 5965 6097,

 

VHG's Støtteforening:
Hans Nielsen, hans@v-h-g.dk

 

Vejlauget Slotsvej/Remisevej:
Michael Risegaard Bentsen, 5966 8382, michaelrb@dbmail.dk



 

Arbejdsgruppen Foreningssamarbejde 4534:
Inga Juul, 5965 6435, inga@v-h-g.dk
Irene Jensen, 5965 6564, IreneA@hotmail.dk
Frank Buch, 2380 7427, Buch.frank@gmail.com
Michael Risegaard Bentsen, 5966 8382, michael@v-h-g.dk


 

Ændringer til listen bedes sendt til sidstnævnte


Der er p.t. "udfordringer" med de 4 *-markerede e-mail adresser - vi arbejder på at få dem rettet.

 
Panel title
Antal besøg: 2245

Lav en gratis hjemmeside på Freewebsite-service.com

Editing

-0,37712597846985sekunder