- Kampprogram

Kampprogram 2022

Forår
Runde Dag Dato Hjemme Ude Tid Sted
1 Onsdag 20-04-2022 ABC COWI kl. 17.15 Rødovre
Onsdag 20-04-2022 Niras Rambøll kl. 17.15 Blovstrød
Onsdag 20-04-2022 NCC MTH kl. 17.15 Gladsaxe
Torsdag 21-04-2022 Sweco Per Aarsleff kl. 16.55 Valby *
Onsdag 20-04-2022 Moe Pihl kl. 17.15 Gladsaxe
2 Onsdag 27-04-2022 COWI Niras kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 27-04-2022 Per Aarsleff ABC
kl. 17.15 Hvidovre
Onsdag 27-04-2022 Oversidder Sweco kl. 17.15 Herlev
Onsdag 27-04-2022 Rambøll Moe kl. 17.15 Ørestad
Onsdag 27-04-2022 Pihl NCC kl. 17.15 Gladsaxe
3 Onsdag 04-05-2022 Rambøll Oversidder kl. 17.15 Ørestad
Onsdag 04-05-2022 Moe Per Aarsleff kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 04-05-2022 NCC COWI kl. 17.15 Gladsaxe
Torsdag 05-05-2022 SwecoABC kl. 16.55 Valby *
Onsdag 04-05-2022 Niras Pihl kl. 17.15 Blovstrød
4 Onsdag 11-05-2022 ABC Oversidder kl. 17.15 Rødovre
Onsdag 11-05-2022 Moe Niras kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 11-05-2022 NCC Rambøll kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 11-05-2022 COWI Per Aarsleff kl. 17.15 Gladsaxe
Tirsdag 10-05-2022 Sweco Pihl kl. 16.55 Valby *
5 Onsdag 18-05-2022 ABC Rambøll kl. 17.15 Rødovre
Onsdag18-05-2022 Niras NCC kl. 17.15 Blovstrød
Torsdag 19-05-2022 Sweco Moe kl. 16.55 Valby *
Onsdag 18-05-2022 Per Aarsleff Oversidder kl. 17.15 Hvidovre
Onsdag 18-05-2022 COWIPihl kl. 17.15 Gladsaxe
6 Onsdag 25-05-2022 Niras Per Aarsleff kl. 17.15 Blovstrød
Onsdag 25-05-2022 Oversidder COWI kl. 17.15 Herlev
Onsdag 25-05-2022 Rambøll Sweco kl. 17.15 Ørestad
Onsdag 25-05-2022 Moe NCC kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 25-05-2022 Pihl ABC kl. 17.15 Gladsaxe
7 Onsdag 01-06-2022 ABC NCC kl. 17.15 Rødovre
Torsdag 02-06-2022 Sweco Niras kl. 16.55 Valby *
Onsdag 01-06-2022 COWI Moe kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 01-06-2022 Per Aarsleff Rambøll kl. 17.15 Hvidovre
Onsdag 01-06-2022 Oversidder Pihl kl. 17.15 Herlev
8 Onsdag 08-06-2022 Oversidder Niras kl. 17.15 Herlev
Onsdag 08-06-2022 Rambøll COWI kl. 17.15 Ørestad
Onsdag 08-06-2022 Moe ABC kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 08-06-2022 NCC Sweco kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 08-06-2022 Pihl Per Aarsleff kl. 17.15 Gladsaxe
9 Onsdag 15-06-2022 Niras ABC kl. 17.15 Blovstrød
Onsdag 15-06-2022 COWI Sweco kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 15-06-2022 Per Aarsleff NCC kl. 17.15 Hvidovre
Onsdag 15-06-2022 Oversidder Moe kl. 17.15 Herlev
Onsdag 15-06-2022 Pihl Rambøll kl. 17.15 Gladsaxe




Efterår
Runde Dag Dato Hjemme Ude Tid Sted
10 Torsdag 11-08-2022 Rambøll Niras kl. 17.15 Ørestad
Onsdag 10-08-2022 Oversidder NCC kl. 17.15 Herlev
Onsdag 10-08-2022 Per Aarsleff Sweco kl. 17.15 Hvidovre
Onsdag 10-08-2022COWI ABC kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 10-08-2022 Pihl Moe kl. 17.15 Gladsaxe
11 Onsdag 17-08-2022 ABC Per Aarsleff kl. 17.15 Rødovre
Onsdag 17-08-2022 Niras COWI kl. 17.15 Blovstrød
Torsdag 18-08-2022 Sweco Oversidder kl. 17.45* Valby
Onsdag 17-08-2022 Moe Rambøll kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 17-08-2022 NCC Pihl kl. 17.15 Gladsaxe
12 Onsdag 24-08-2022 ABC Sweco kl. 17.15 Rødovre
Onsdag 24-08-2022 OversidderRambøll kl. 17.15 Valby
Onsdag 24-08-2022 Per Aarsleff Moe kl. 17.15 Hvidovre
Onsdag 24-08-2022 COWI NCC kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 24-08-2022 Pihl Niras kl. 17.15 Gladsaxe
13 Onsdag 31-08-2022 Niras Moe kl. 17.15 Blovstrød
Onsdag 31-08-2022 Rambøll NCC kl. 17.15  Ørestad
Onsdag 31-08-2022 Oversidder ABC kl. 17.15 Valby
Onsdag 31-08-2022 Per Aarsleff COWI kl. 17.15 Hvidovre
Onsdag 31-08-2022 Pihl Sweco kl. 17.15 Gladsaxe
14 Onsdag 07-09-2022 NCC Niras kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 07-09-2022 Moe Sweco kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 07-09-2022 Rambøll ABC kl. 17.15 Ørestad
Onsdag 07-09-2022 Oversidder Per Aarsleff kl. 17.15 Valby
Onsdag 07-09-2022 Pihl COWI kl. 17.15 Gladsaxe
15 Onsdag 14-09-2022 Per Aarsleff Niras kl. 17.15 Hvidovre
Onsdag 14-09-2022 COWI Oversidder kl. 17.15 Gladsaxe
Torsdag 15-09-2022 Sweco Rambøll kl. 17.45* Valby
Onsdag 14-09-2022 NCC Moe kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 14-09-2022 ABC Pihl kl. 17.15 Rødovre
16 Onsdag 21-09-2022 Niras Sweco kl. 17.15 Blovstrød
Onsdag 21-09-2022 NCC Tinka kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 21-09-2022 Moe COWI kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 21-09-2022 Rambøll Per Aarsleff kl. 17.15 Ørestad
Onsdag 21-09-2022 Pihl Oversidder kl. 17.15 Gladsaxe
17 Onsdag 28-09-2022 ABC Moe kl. 17.15 Rødovre
Onsdag 28-09-2022 Niras Oversidder kl. 17.15 Blovstrød
Onsdag 28-09-2022 COWI Rambøll kl. 17.15 Gladsaxe
Torsdag 29-09-2022 Sweco NCC kl. 17.45 Valby
Onsdag 28-09-2022 Per Aarsleff Pihl kl. 17.15 Hvidovre
18 Onsdag 05-10-2022 ABC Niras kl. 17.15 Rødovre
Torsdag 06-10-2022 Sweco COWI kl. 17.45 Valby
Onsdag 05-10-2022 NCC Per Aarsleff kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 05-10-2022 Moe Oversidder kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 05-10-2022 Rambøll Pihl kl. 17.15 Ørestad
HjemmeSted Adresse
COWI Gladsaxe Gladsaxe Stadion - Gladsaxevej 200, 2860 Søborg
ABC Rødovre Avarta, Korsdalsvej 100, 2610 Rødovre
Niras Blovstrød Blovstrød Stadion, Sortemosevej 20, 3450 Allerød
Sweco  Valby Valby Idrætspark, Julius Andersens vej 3, 2450 Valby
Rambøll Kbh S Ørestad Kunst (v. Fields), 2300 København S


Aarsleff Hvidovre Byvej 98, Hvidovre 2650 (Omklædning Byvej 72)
MTH ValbyValby Idrætspark, Julius Andersens vej 3, 2450 Valby 

MOE,

Gladsaxe

Gladsaxe Stadion - Gladsaxevej 200, 2860 Søborg
NCC, Pihl



Hold Holdleder Tlf. Mail
COWI Michael Roed
Victor Boserup
41764587
23728665
MCRO@cowi.com
VABO@cowi.com
ABC Søren Munkholm 28302951 smu@abc.dk



Niras Uffe Vinther 25300441 ufl@niras.dk
Sweco Nicolaj D Karlsen 53721054 nicolajdamsbo.karlsen@sweco.dk
MOE Christian Plaetner-Cancela 24294922 cpca@moe.dk
MTH Mathias Landbo Petersen  2270 8520 mlp@mth.dk
Aarsleff Erik S. Hornstrup

24601471 eho@aarsleff.com
Rambøll Vincent He 51616346 hevi@ramboll.dk 
NCC

Pihl
Jeppe Smidstrup
Lars E. Hansen
61953409
2840 6733
jepsmi@ncc.dk
leh@pihl-as.dk
 
Panel title

© 2022 ingfodbold

Antal besøg: 181886

Lav en gratis hjemmeside på Freewebsite-service.com

Editing

-0.090028047561646sekunder