- Kampprogram

Kampprogram 2021

Forår
Runde Dag Dato Hjemme Ude Tid Sted
1 Onsdag 21-04-2021 Tinka COWI kl. 17.15 Glostrup
Onsdag 21-04-2021 Niras Zublin kl. 17.15 Blovstrød
Onsdag 21-04-2021 NCC oversidder kl. 17.15 Gladsaxe
Torsdag 22-04-2021 Sweco Per Aarsleff kl. 16.55 Valby *
Onsdag 21-04-2021 Moe Pihl kl. 17.15 Gladsaxe
2 Mandag 26-04-2021 COWI Niras kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 28-04-2021 Per Aarsleff Tinka kl. 17.15 Hvidovre
Onsdag 28-04-2021 Oversidder Sweco kl. 17.15 Herlev
Onsdag 28-04-2021 Zueblin Moe kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 28-04-2021 Pihl NCC kl. 16.55* Valby
3 Onsdag 05-05-2021 Zueblin Oversidder kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 05-05-2021 Moe Per Aarsleff kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 05-05-2021 NCC COWI kl. 17.15 Gladsaxe
Torsdag 06-05-2021 Sweco Tinka kl. 16.55 Valby *
Onsdag 05-05-2021 Niras Pihl kl. 17.15 Blovstrød
4 Onsdag 12-05-2021 Tinka Oversidder kl. 17.15 Glostrup
Onsdag 12-05-2021 Moe Niras kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 12-05-2021 NCC Zueblin kl. 17.15 Gladsaxe
Mandag 10-05-2021 COWI Per Aarsleff kl. 17.15 Gladsaxe
Tirsdag 11-05-2020 Sweco Pihl kl. 16.55 Valby *
5 Onsdag 19-05-2021 Tinka Zueblin kl. 17.15 Glostrup
Onsdag19-05-2021 Niras NCC kl. 17.15 Blovstrød
Torsdag 20-05-2021 Sweco Moe kl. 16.55 Valby *
Onsdag 19-05-2021 Per Aarsleff Oversidder kl. 17.15 Hvidovre
Mandag 17-05-2021 COWIPihl kl. 17.15 Gladsaxe
6 Onsdag 26-05-2021 Niras Per Aarsleff kl. 17.15 Blovstrød
Onsdag 26-05-2021 Oversidder COWI kl. 17.15 Herlev
Onsdag 26-05-2021 Zueblin Sweco kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 26-05-2021 Moe NCC kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 26-05-2021 Pihl Tinka kl. 16.55* Valby
7 Onsdag 02-06-2021 Tinka NCC kl. 17.15 Glostrup
Torsdag 03-06-2021 Sweco Niras kl. 16.55 Valby *
Onsdag 02-06-2021 COWI Moe kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 02-06-2021 Per Aarsleff Zueblin kl. 17.15 Hvidovre
Onsdag 03-06-2020 oversidder Pihl kl. 17.15 Herlev
8 Onsdag 09-06-2021 Oversidder Niras kl. 17.15 Herlev
Onsdag 09-06-2021 Zueblin COWI kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 09-06-2021 Moe Tinka kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 09-06-2021 NCC Sweco kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 09-06-2021 Pihl Per Aarsleff kl. 16.55* Valby
9 Onsdag 16-06-2021 Niras Tinka kl. 17.15 Blovstrød
Mandag 14-06-2021 COWI Sweco kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 16-06-2021 Per Aarsleff NCC kl. 17.15 Hvidovre
Onsdag 16-06-2021 oversidder Moe kl. 17.15 Herlev
Onsdag 16-06-2021 Pihl Zueblin kl. 16.55 Valby




Efterår
Runde Dag Dato Hjemme Ude Tid Sted
10 Onsdag 12-08-2020 Zueblin Niras kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 12-08-2020 LEMU NCC kl. 17.15 Herlev
Onsdag 12-08-2020 Per Aarsleff Sweco kl. 17.15 Hvidovre
Mandag 10-08-2020COWI Tinka kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 12-08-2020 Pihl Moe kl. 16.55 Valby
11 Onsdag 18-08-2021 Tinka Per Aarsleff kl. 17.15 Glostrup
Onsdag 18-08-2021 Niras COWI kl. 17.15 Blovstrød
Torsdag 19-08-2021 Sweco Oversidder kl. 16.55* Valby
Onsdag 18-08-2021 Moe Zueblin kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 18-08-2021 NCC Pihl kl. 17.15 Gladsaxe
12 Onsdag 25-08-2021 Tinka Sweco kl. 17.15 Glostrup
Onsdag 25-08-2021 Oversidder Zueblin kl. 17.15 Herlev
Onsdag 25-08-2021 Per Aarsleff Moe kl. 17.15 Hvidovre
Mandag 23-08-2021 COWI NCC kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 25-08-2021 Pihl Niras kl. 16.55* Valby
13 Onsdag 01-09-2021 Niras Moe kl. 17.15 Blovstrød
Onsdag 01-09-2021 Zueblin NCC kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 01-09-2021 oversidder Tinka kl. 17.15 Herlev
Onsdag 01-09-2021 Per Aarsleff COWI kl. 17.15 Hvidovre
Onsdag 01-09-2021 Pihl Sweco kl. 16.55* Valby
14 Onsdag 08-09-2021 NCC Niras kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 08-09-2021 Moe Sweco kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 08-09-2021 Zueblin Tinka kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 08-09-2021 oversidder Per Aarsleff kl. 17.15 Herlev
Onsdag 08-09-2021 Pihl COWI kl. 16.55* Valby
15 Onsdag 15-09-2021 Per Aarsleff Niras kl. 17.15 Hvidovre
Mandag 13-09-2021 COWI oversidder kl. 17.15 Gladsaxe
Torsdag 16-09-2021 Sweco Zueblin kl. 16.55* Valby
Onsdag 15-09-2021 NCC Moe kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 15-09-2021 Tinka Pihl kl. 17.15 Glostrup
16 Onsdag 22-09-2021 Niras Sweco kl. 17.15 Blovstrød
Onsdag 22-09-2021 NCC Tinka kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 22-09-2021 Moe COWI kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 22-09-2021 Zueblin Per Aarsleff kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 22-09-2021 Pihl oversidder kl. 16.55* Valby
17 Onsdag 29-09-2021 Tinka Moe kl. 17.15 Glostrup
Onsdag 29-09-2021 Niras oversidder kl. 17.15 Blovstrød
Mandag 27-09-2021 COWI Zueblin kl. 17.15 Gladsaxe
Torsdag 30-09-2021 Sweco NCC kl. 16.55 Valby
Onsdag 29-09-2021 Per Aarsleff Pihl kl. 17.15 Hvidovre
18 Onsdag 06-10-2021 Tinka Niras kl. 17.15 Glostrup
Torsdag 07-10-2021 Sweco COWI kl. 16.55 Valby
Onsdag 06-10-2021 NCC Per Aarsleff kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 06-10-2021 Moe oversidder kl. 17.15 Gladsaxe
Onsdag 06-10-2021 Zueblin Pihl kl. 17.15 Gladsaxe
HjemmeSted Adresse
COWI Gladsaxe Gladsaxe Stadion - Gladsaxevej 200, 2860 Søborg
FC Tinka Glostrup Vestskovsbanerne, Egeskoven 25, 2600 Glostrup
Niras Blovstrød Blovstrød Stadion, Sortemosevej 20, 3450 Allerød
Sweco og Pihl Valby Valby Idrætspark, Julius Andersens vej 3, 2450 Valby
Rambøll Kbh S Kløvermarksvej 50, 2300 København S


Aarsleff Hvidovre Byvej 98, Hvidovre 2650 (Omklædning Byvej 72)
LEMU HerlevIdrætsforeningen Hjorten, Klausdalsbrovej 500, 2730 Herlev, omklædning 6 
Zueblin, MOE, Gladsaxe Gladsaxe Stadion - Gladsaxevej 200, 2860 Søborg
NCC

Hold Holdleder Tlf. Mail
COWI Jesper A Wolters 25129848 jewo@cowi.com
FC Tinka Moussa Acharkaui 25948176 mac@abc.dk
FC Tinka Niklas Frederiksen 29699902 nif@sogm.dk
Niras Uffe Vinther 25300441 ufl@niras.dk
Sweco Kristian Moland Kromann 91377326 kristianmoland.kromann@sweco.dk
Sweco Kasper Vinther
kasperemilvinther.arp@sweco.dk

MOE Christian Plaetner-Cancela 24294922 cpca@moe.dk
MOE Anders Grøndahl Knudsen  24294991 agkn@moe.dk
Aarsleff Erik S. Hornstrup

24601471 eho@aarsleff.com 


Zueblin Pia Pfabe 27909046Pia.pfabe@zueblin.dk 
NCC

Pihl
Rasmus Adler Paludan Truelsen
Lars E. Hansen
25163303
2840 6733
rastru@ncc.dk
leh@pihl-as.dk
 
Panel title

© 2021 ingfodbold

Antal besøg: 92147

Lav en gratis hjemmeside på Freewebsite-service.com

Editing

-0.10037207603455sekunder